preskoči na sadržaj

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna Zagreb

Login
Tražilica
Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

 

Povodom obilježavanja 135.godišnjice

Škole primijenjene umjetnosti i dizajna Zagreb

u ponedjeljak 11.12.2017. je nenastavni dan.

 

VREMENIK RAZREDNIH ISPITA ZA UČENIKE GL-PL razreda

studeni 2017

 

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna

Zagreb, Trg Republike Hrvatske 11

 

OKVIRNI VREMENIK PISANIH PROVJERA

prvo polugodište šk. god. 2017./2018.

 

Poziv za učenike za sudjelovanju u programu Erasmus+

UMJETNICI ZA UMJETNIČKO OBRAZOVANJE 3

 

Natječaj za dodjelu Stipendije Grada Zagreba učenicima za školsku godinu 2017./2018.

26. rujna 2017.
 
Na temelju članaka 4. i 11. Odluke o Stipendiji Grada Zagreba (Službeni glasnik Grada Zagreba 15/06, 4/07, 16/07, 9/08, 16/09, 12/10, 12/11, 19/14 - pročišćeni tekst, 22/15 i 7/16),

 
gradonačelnik Grada Zagreba
raspisuje
 
N A T J E Č A J
ZA DODJELU STIPENDIJE GRADA ZAGREBA UČENICIMA
ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./2018.

 

Obavještavamo Vas da je danas, 26. rujna 2017., na web stranici Grada Zagreba

www.zagreb.hr → Odgoj, obrazovanje i sport → Stipendije Grada Zagreba,

objavljen Natječaj za dodjelu Stipendije Grada Zagreba učenicima za školsku godinu 2017./2018.

 

ŠPUD ZAGREB

 

RASPORED ZVONA

1.

800 – 845

2.

850 – 935

3.

940 – 1025

4.

1045 – 1130

5.

1135 – 1220

6.

1225 – 1310

7.

1315 – 14

8.

1405 – 1450

9.

1455 – 1540

10.

1550 – 1635

11.

1640 – 1725

12.

1730 – 1815

13.

1820 –1905

 

Veliki odmori:    1025  – 1045

                        1540  – 1550

Priloženi dokumenti:
Raspored zvona.doc

 

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna

Zagreb, 11. srpnja 2017.

 

RASPORED POPRAVNIH ISPITA

jesen - šk. god. 2016./2017.

Priloženi dokumenti:
POPRAVNI ISPITI jesen 2016-2017.doc

 

PRIJEMNI ZA ODJELE

 

1.dan - utorak 27.06. od 9 do 13 sati

 2.dan - srijeda 28.06. od 8 do 12 sati

 

Upisnica za 2., 3. i 4. razred

Priloženi dokumenti:
upisnica.pdf
skolarina.pdf

 

Produzna nastava iz hrvatskog kod Ive Sieber, 
 

20. 6. U 12 sati, 21. 6. u 9 i 23.6. U 11. 
Predvideno je u prva dva termina 4 sata, a treći 2 sata. Obvezno donijeti udzbenik iz jezika i citanku te biljeznicu. 
Hvala i pozdrav
 
Irena Labaš Veverec: 20.6. U 10 sati, 21. 6. U 10 i 23. 6. U 10 sati.
Obvezno donijeti čitanku i udzbenik iz jezika.
Pozz
 
Jelena
20. 6. 10:30 -12:30
21. 6. 9:00 - 10:30
23. 6. 11:00 - 13:00
29. 6. 9:30
 
Marija
3. - 5. 7. od 9 -12 sati
6. 7.  9:00
 
Svi trebaju donijeti citanku, udžbenik i bilježnicu 
 
 
Kolega Marin Popović
28. u 16h
29. i 30. 6. od 10 - do 12. 15.
i 1.7 od 10 h PRODUŽNA.
 
 
Povijest - dopunska - petkom - Marica Bertović
23.06. od 9 do 13h
30.06. od 9 do 13h
 
Matematika - prof.Vrdoljak
1.F - 20.06. uto od 9 do 12:45h
1.F - 21.06. sri od 9 do 12:45h
2.E i 2.F - 26.06. pon od 9 do 12:45h
2.E i 2.F - 27.06. uto od 9 do 12:45h
BAŠ SVI  - 28.06. sri od 9 do 12:45h
 
Matematika - prof.Sorić
od četvrtka 29.6. do 6.7. održavati će se dopunski rad svaki radni dan od 9 do 10:30.
Pribor i bilježnica obavezni.
 

PROFESORICA GRUBER - OBAVIJEST - PROMJENA

Promjena na: utorak 12h u R1

                       srijeda 10h u R1.

Pohvale i čestitke!

Filip Miljević osvojio zlato u Portugalu

Coimbra (POR)

Na Europskom kadetskom kupu u Portugalu nastupila su dva hrvatska judaša, oba člana JK Lika Zagreb.

Filip Miljević je u kategoriji preko 90 kg pokazao najviše i potpuno zasluženo osvojio zlatnu medalju! Nakon 45 sekundi borbe ipponom je pobijedio domaćeg predstavnika Barreiru, dok je nakon 76 sekundi, također ipponom, svladao Španjolca Salvada Carrillu.

U finalu je išao na dominantnog Makiniju (RUS), dobro zablokirao gard Rusa i s tri wazarija osvojio zlatnu medalju.

Uz Miljevića, u Coimbri je nastupio i Borna Ivošević (do 73 kg), koji je u prvoj borbi svladao Vanatoa (EST) nakon 28 sekundi borbe, da bi u drugom izlasku na tatami izgubio od Rodriguesa (POR) s dva wazarija.