preskoči na sadržaj

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna Zagreb

Login
Tražilica
Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

OBRAZINE 2014.

 

UČENICI ŠKOLE PRIMIJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA

izlagali su na izložbi OBRAZINE 2014. godine u Opatiji

 

 

FOTOGRAFSKI ODJEL

 

 

ENEMY FROM WITHIN

Martina Horvatek Lončar, 3.r

 

 

 

GEA

Lea Boševski, 3.r

 

 

 

"HIDDEN DEMON"

Ena Hrelja, 3.r

 

 

 

"IGRAJ SE SA MNOM"

Hanah Šoprek, 3.r

 

 

 

GRAFIČKI ODJEL

 

 

"MASKA"

Anna Šagadin, 3.r

mentorica: Vinka Mortigjija Anušić, prof.mentor

 

 

 

 

"MASKA"

Ivan Stanišić, 3.r

mentorica: Vinka Mortigjija Anušić, prof.mentor

 

 

 

 

"MASKA"

Ana Mendeš, 3.r

mentor: Ninoslav  Poljan, prof.

 

 

 

 

"MASKA"

Leopold Bogdan Poljan, 3.r

mentorica: Zlatica Kovačićek Poljan, prof.

 

 

 

ARANŽERSKO - SCENOGRAFSKI ODJEL

 

 

"PUT U NEPOZNATO"

Ana Lukina, 3.r

mentor: Janko Petrović, Ak.kip.

 

 

 

"PUT U NEPOZNATO"

Marina Babojelić, 3.r

mentorica: Gordana Barbieri, prof.

 

 

 

"ŽRTVE VREMENA"

Sara Butković, 3.r

mentor: Janko Petrović, Ak.kip.

 

 

 

 

"GLASNIK APOKALIPSE"

Stella Hartman, 3.r

mentor: Janko Petrović, Ak.kip.

 

 

 

"PUTUJUĆI GRAD"

Valentina Barić, 3.r

mentor: Janko Petrović, Ak.kip.

 
 
 
 

 

 


 

OBRAZINE 2013.

 

Izložba radova učenika 3. razreda škola likovnih umjetnosti, primijenjenih umjetnosti i dizajna

 

On line izložba na: 

http://obrazine.net/izlozba.htm

 

.....................


 

OBRAZINE 2012. 

 

Izložba radova učenika 3. razreda škola likovnih umjetnosti, primijenjenih umjetnosti i dizajna

(Split, Zagreb, Zadar, Rijeka)

 

18. - 21. veljače 2012.

 

Radovi učenika naše škole koji su predstavljeni na izložbi

 

 

Helena Rubćić

fotografski odjel, mentor: Vladimir Šimunić, prof. savjetnik

 

 

Josipa Ljubičić

kiparski odjel, mentor: Miroslav Sabolić, prof. 

 

 

Hrvoje Pezo

kiparski odjel, mentor: Miroslav Sabolić, prof. 

 

 

Dorja Horvatić

grafički odjel, mentor: Ninoslav Poljan, prof. 

 

 

Domagoj Martinko

grafički odjel, mentorica: Vinka Mortigjija Anušić, prof. mentor

 

 

Marija Matić

grafički odjel, mentorica: Vlasta Pirnat, prof.

 

 

Ida Palčić

fotografski odjel, mentor: Vladimir Šimunić, prof. savjetnik

 

 

Vedrana Krivec

odjel za dizajn metala, mentorica: Nada Škrlin, prof.

 

 

Tea Novak

grafički odjel, mentor: Ninoslav Poljan, prof

 

 

Iva Miloloža

grafički odjel, mentor: Ninoslav Poljan, prof. 

 

 

 

Karla Radanović

odjel za dizajn metala, mentorica: Nada Škrlin, prof.

 

 

Jura Dobrilović

grafički odjel, mentorica: Zlatica Kovačićek Poljan, prof. 

 

 

Petra Bojovski

tekstilni odjel, mentorica: Jadranka Krajnović, prof. mentor

 

 

 

preskoči na navigaciju