Škola primijenjene umjetnosti i dizajna Zagreb

« Lipanj 2017 »

Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera

Obvezno online prijavljivanje na stručne skupove

Agencija za odgoj i obrazovanje od 1. siječnja 2011. godine uvodi obvezno online prijavljivanje na stručne skupove.

Od 1. siječnja 2011. godine za sve odgojno-obrazovne djelatnike prijavljivanje na stručne skupove u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje biti će obavezno isključivo putem e-aplikacije.

Svim sudionicima stručnih usavršavanja e-aplikacija omogućava prijavljivanje na stručni skup u bilo kojem trenutku i s bilo kojeg mjesta, osuvremenjuje rad s novim tehnologijama, osigurava svakom odgojno-obrazovnom radniku prijavu, daje pravovremene povratne informacije o prijavljivanju, omogućava pouzdano izdavanje potvrda i pridonosi kvalitetnijoj pripremi i organizaciji stručnih skupova.

Internetska adresa aplikacije za on-line prijavljivanje na stručne skupove AZOO-a je: www.ettaedu.eu

Upute za korištenje aplikacije za on-line prijavljivanje na stručne skupove AZOO-a pročitajte ovdje.

Vijest je preuzeta s internetskih stranica Agencije za odgoj i obrazovanje.

Link:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Elektronički identitet

Kako biste koristili CARNet-ove usluge (e-knjižnica, online tečajevi, učilica, i-pernica, webmail..) potrebno je posjedovati aktivan elektronički identitet u sustavu AAI@EduHR.

Ukoliko imate svoj elektronički identitet, u kućicu za korisničko ime upišite samo njegov prvi dio, bez identifikatora ustanove.
Npr. ako vam je e-mail adresa ime.prezime@skole.hr upišite samo ime.prezime.

Ukoliko još nemate svoj elektronički identitet kreirajte ga na svojoj školi kod administratora imenika.

U našoj školi administrator imenika su: Mirela Jukić i Dominika Ćorić.

Pripremite im na papiru sljedeće podatke:
  • ime i prezime

• JMBG

• razred

pomoću kojih će one moći pokrenuti postupak otvaranja vašeg elektroničkog identiteta te vam dodijeliti vaše korisničke podatke (korisničko ime i lozinku).