preskoči na sadržaj

Škola primijenjene umjetnosti i dizajna Zagreb

Login
Tražilica
Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Engleski

2013.

 

 
 
Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika održano je 26. veljače u prostorima XVI gimnazije. Na natjecanju je sudjelovalo 17 učenika Škole primijenjene umjetnosti i dizajna.
U kategoriji drugih razreda imali smo 11 predstavnika, a najbolji uspjeh postigla je Ana Zrinka Stipić (2b) osvojivši osmo mjesto.
U kategoriji četvrtih razreda, imali smo 6 predstavnika, a najbolji je bio Ivan Petračija (4c), koji je osvojio  šesto mjesto.
 
Konačne tablice poretka sa Županijskog natjecanja mogu se vidjeti na web stranicama 16 gimnazije: http://www.gimnazija-sesnaesta-zg.skole.hr/
 
Državno natjecanje održat će se krajem 22.-24. travnja, a popis sudionika bit će poznat krajem ožujka.

 

 

Školsko natjecanje iz engleskoga jezika

 

Školsko natjecanje iz engleskog jezika održano je 22. sijecnja, 2013. Natjecanju je pristupilao 49 učenica i učenika (33 u kategoriji drugih razreda i 16 u kategoriji četvrtih razreda).

 
Kod drugih razreda prvo mjesto je osvojio Vedran Bednjanec (2a), dok su drugo mjesto podijelile Lucija Žabčić (2d) i Ana Zrinka Stipić (2b).
 
Kod četvrtih razreda prvo mjesto osvojio je Ivan Petračija (4c), drugo Iva Miloloža (4c), a treće Eva Bošnjak (4d).
 
Na županijsko natjecanje je pozvano/se plasiralo ukupno 17 učenika ŠPUD-a:
 
 
 
 

R.B.

 

DRUGI RAZRED

 

R.B

 

ČETVRTI RAZRED

 
 

1

 

Vedran Bednjanec (2a)

 

1

 

Ivan Petračija (4c)

 
 

2

 

Lucija Žabčić (2d)

 

2

 

Iva Miloloža (4c)

 
 

3

 

Ana Zrinka Stipić (2b)

 

3

 

Eva Bošnjak (4d)

 
 

4

 

Marija Ananić (2d)

 

4

 

Marija-Katarina Jukić (4f)

 
 

5

 

Dora Rimac (2d)

 

5

 

Dora Đakić (4a)

 
 

6

 

Petra Miloš (2d)

 

6

 

Domagoj Martinko (4c)

 
 

7

 

Toni Zidanič (2d)

 

 

 

 

 
 

8

 

Ela Kos (2e)

 

 

 

 

 
 

9

 

Mihaela Pavlek (2b)

 

 

 

 

 
 

10

 

Ivana Miklenić (2a)

 

 

 

 

 
 

11

 

Elizabeta Talić (2c)

 

 

 

 

 
 

 

 

Županijsko natjecanje održat će se u XVI. Gimnaziji (Križanićeva 4a), u utorak, 26. veljače 2013.

želimo puno uspjeha svima našim predstavnicima/ama.

 

Link od 16.gimnazije gdje su zbirne liste za cijeli Zagreb.

http://www.gimnazija-sesnaesta-zg.skole.hr/

 

2012.


 

Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika

 

U utorak, 28. veljače, održano je Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika u prostorijama XVI gimnazije. Na natjecanju je sudjelovalo i14 učenika Škole primijenjenje umjetnosti i dizajna, i to, 9 u kategoriji četvrtih razreda (lista 4B) i 5 u kategoriji drugih razreda (lista 2B).

 
Konačne rezultate moguće je vidjeti na web stranicama XVI gimnazije:
 
 
http://gimnazija-sesnaesta-zg.skole.hr/?news_hk=1&news_id=40&mshow=290#mod_news

 

 

Državno natjecanje održat će se 13.-15. svibnja u Makarskoj.

 

Na Državnom natjecanju iz engleskog jezika

koje će se održati od 13. do 15. svibnja u Makarskoj,

Školu primijenjene umjetnosti i dizajna će predstavljati

Gabrijela Mamić (mentor Ivana Blažeković) i

Josipa Miličević (mentor Katarina Vukelić),

obje u kategoriji četvrtih razreda.

Želimo našim predstavnicama puno uspjeha u Makarskoj.

 

...................................................................

 

Školsko natjecanje iz engleskoga jezika
 
 
 
U utorak, 24. siječnja, održano je Školsko natjecanje iz engleskoga jezika za učenike i učenice drugih i četvrtih razreda.
 
Natjecanju je pristupilo 18 učenika drugih razreda i 19 učenika četvrtih razreda.
 
Filip Mrzljak osvojio je prvo mjesto u kategoriji drugih razreda, ispred Karla Risa i Daria Dominika Bagaraića na drugom i trecem mjestu, dok su u kategoriji četvrtih razreda prvo mjesto podijelili Barbara Šolić, Sara Mikulić i Nikola Pažin.
 
Na Županijsko natjecanje plasiralo se ukupno 14 učenika i učenica naše škole. 
 
U kategoriji drugih razreda to su: Filip Mrzljak, Karlo Ris, Dario Dominik Bagarić, Nina Turjanski i Ana Šafran.
Kod četvrtih razreda dalje idu: Barbara Šolić, Sara Mikulić, Nikola Pažin, Josipa Miličević, Gabrijela Mamić, Klara Feldšar, Ivana Pačarić, Nikolina Bahunek i Lovro Šarić Kovačević.
 

Županijsko natjecanje tradicionalno će se održati 28. veljače u prostorijama XVI. gimnazije.

 

Čestitamo svim učenicima i učenicama koji su izborili daljnji nastup, te im želimo puno novih uspjeha.

 

preskoči na navigaciju